خدمات
چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٧
معرفی کتابخانه

کتابخانه دانشکده علوم پایه ، در ضلع غربی دانشکده علوم و در فضایی حدود  200مترمربع در ساختمان آموزش دانشکده استقرار یافته است . این واحد در سال 1380 با تعداد 220 جلد کتاب تأسیس و در سال 1386 بخشی از ساختمان آن بازسازی و گسترش یافت و به شکل کنونی در آمده است .کتابخانه دانشکده علوم دارای منابعی مشتمل بر کتب ، نشریات ، پایان نامه ها ، کتب و ژورنال‌های الکترونیکی و ... است.

در سالهای اخیر، توسعه و گسترش ساختار فیزیکی کتابخانه و افزایش رشته‌ها و مقاطع تحصیلی در دانشکده‌ها و گسترش فعالیت‌های تحقیقاتی در زمینه علوم، تغییراتی را در جهت ایجاد پایگاه اطلاع رسانی، جهت گیری بسوی ایجاد کتابخانه الکترونیکی و منابع دیجیتالی ایجاد کرده است .

غنی سازی منابع تخصصی کتابخانه در زمینه علوم پایه و رشته‌های مرتبط و همچنین ارایه کتب و مجلات در زمینه روانشناسی ، دینی ، رومان و غیره جهت پر کردن اوقات فراغت دانشجویان یکی از اهداف مهم و اساسی کتابخانه است .هم اکنون پوشش قابل توجهی از کتب، پایان نامه ها و منابع غیر چاپی (فیلم‌‌های آموزشی، ژورنال‌های الکترونیکی، کتب الکترونیکی و سی دی‌های آموزشی ) در کتابخانه موجود است.

سامانه های ضروری
سایتهای مفید
دانشگاه سمنان
انجمن ریاضی ایران
سامانه ارزیابی نشریات علمی

بانک اطلاعات نشریات فارسی

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3019
 بازدید امروز : 532
 کل بازدید : 721764
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/2656
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب