سه شنبه ٠٦ تير ١٣٩٦
 
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
خدمات
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 72525
 بازدید امروز : 269
 کل بازدید : 526000
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
 زمان بازدید : 0/2812
اخبار > برگزاری همایش روز ملی آمار و برنامه ریزی در دانشگاه سمنان


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری همایش روز ملی آمار و برنامه ریزی در دانشگاه سمنان

 
 همزمان با برگزاری سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال1395 وروز ملی آمار و برنامه ریزی
به مناسبت  گرامیداشت این روز با همت گروه آمار و با همکاری انجمن علمی آمار و پژوهشسرای دانشجویی دانشگاه سمنان همایش در دانشکده ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر دانشگاه سمنان برگزار شد. در این مراسم پس از تلاوت قرآن و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی، دکتر سعید محمدیان سمنانی رئیس دانشکده و پردیس علوم پایه، ضمن خیر مقدم به میهمانان از پیگیریهای انجمن علمی آمار، گروه آمار و پژوهشسرای دانشجویی دانشگاه سمنان در برگزاری این مراسم تقدیر کرد. وی ضمن تشکر از جناب آقای دکتر محمود طاهری عضو هیات علمی دانشگاه تهران به خاطر شرکت در این مراسم، حضور وی را در جمع دانشجویان و اساتید موجب دلگرمی و افتخار آنان دانست. 
 
- ضمن خوش ، سرکار خانم دکتر فاطمه حسینی مدیرگروه آمار و نماینده انجمن آمار ایران در دانشگاه سمنان آمدگویی به حضار و میهمانان و معرفی رشته آمار و انجمن آمار ایران، نحوه عضویت در انجمن آمار ایران را برای دانشجویان توضیح دادند. پس از آن جهت آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان جدیدالورود با اساتید گروه آمار، اعضای محترم هیأت علمی گروه آمار به اختصار روزمهکاری و سوابق علمی پژوهشی خود را ارائه نمودند. در ادامه مراسم سخنرانی جناب آقای دکتر طاهری عضو هیات علمی دانشگاه تهران، زینت بخش مراسم شد. ایشان ضمن ابراز خرسندی ازحضور دردانشگاه سمنان و آرزوی موفقیت برای دانشجویان رشته امار، به سخنرانی در خصوص "زمینه های جدید و به روز تحقیق در رشته آمار" پرداختند که مورد توجه حاضرین در جلسه به خصوص  دانشجویان تحصیلات تکمیلی قرار گرفت. همچنین در مراسم امسال از جناب آقای عبداللهزاده معاون محترم آماری سازمان برنامه و بودجه استان سمنان دعوت به عمل آمد که ایشان نیز ضمن ابراز خرسندی از دعوت به عمل آمده و حضور در دانشگاه سمنان آرزوی موفقیت برای دانشجویان رشته امار نمودند و به سخنرانی در خصوص سرشماری عمومی نفوس و مسکن در حال اجرا سال جاری پرداختند. 
 
سایر برنامه های این مراسم معرفی دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد برتر و تقدیر از آنان، تقدیر و تجلیل از جناب آقای دکتر طاهری و آقای عبدالله زاده به خاطر حضور در مراسم و ایراد سخنرانی و در نهایت برگزاری مسابقه دانشجویی بود.  
 
 
 
 
 
 


٠٧:٢٣ - 1395/08/12    /    شماره : ١٠٢٣٩    /    تعداد نمایش : ٤٦٩