برگزاری گرامیداشت روز آمار و برنامه ریزی

 روز آمار 1402

برگزاری گرامیداشت روز آمار و برنامه ریزی

برگزاری گرامیداشت روز آمار و برنامه ریزی

مراسم گرامیداشت روز آمار با حضور رئیس دانشکده ، مدیر گروه و اساتید گروه آمار  روز دوشنبه اول آبان  در تالار خیام برگزار گردید.

این مراسم که با حضور دکتر رحمان سعادت و دکتر عظیم الله زارعی از دانشکده اقتصاد ،مدیریت و علوم اداری برگزار گردید ،در ابتدا دکتر علی غفاری رئیس دانشکده ضمن خیر مقدم به اساتید مدعو ، روز آمار را تبریک گفته و از عوامل برگزار کننده تشکر و قدردانی نمودند.

در ادامه دکتر سعید زال زاده مدیر گروه آمار نیز ضمن خیر مقدم به حضار و  بزرگداشت روز آمار و برنامه ریزی به بیان خلاصه ای از وضعیت موجود گروه آمار پرداختند و آغاز به تحصیل دانشجویان جدید الورود در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در این رشته را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت نمودند.

همچنین دکتر سعادت در خصوص اهمیت و کاربرد آمار در اقتصاد و بویژه اقتصاد بین الملل توضیحاتی ارائه کردند و دکتر زارعی نیز به بیان کاربرد و اهمیت علوم آماری در مباحث مدیریت پرداختند.

در پایان مراسم از دانشجویان برتر گروه آمار تقدیر شد.

در تقویم 1 آبان ماه روز ملی آمار و برنامه ریزی است. در تقویم جهانی 20 اکتبر ، به نام روز آمار نامگذاری شده است. این نامگذاری بر این موضوع تاکید دارد که اطلاعات آماری رسمی با کیفیت بالا در تجزیه ، تحلیل و تصمیم گیری نقش بسیار مهمی دارند.

کلمات کلیدی
آذر معماریان
تهیه کننده:

آذر معماریان

تصاویر

روز آمار 1402 - روز آمار 1402 - روز آمار 1402 - روز آمار 1402 -